Bileme Hizmeti

Bileme Hizmeti

Bileme hizmetlerinin ana hedefi üretim yükünü ve aynı zamanda maliyetleri azaltmaktır. Körelen takımlarının bir seferlik kullanımdan sonra, takım ömrünün bittiği günler artık geride kalmıştır. Dolayısıyla körelen takımları özel taşıma kutuları ile teslim alıp tekrar yeni takım performansına uygun olarak bilemekteyiz.

Rekabet gücünüzü arttırabilmek adına etkili hizmetler sunmaktayız. Takımın çalışacağı ortam ve işleyeceği malzemeye en uygun teknik özellikleri bir araya getirilerek talaşlı imalatın proses güvencesini sağlamaktayız.

Örnek olarak, işlemeye en uygun PVD kaplamayı seçmek bile takımın çalışma ömrünü ciddi oranda uzatmaktadır veya doğru seçilen hammadde ve kesme açıları ile çok daha iyi bir performans elde etmek mümkündür.

ÖZEL TAKIM

Maliyet düşürme çalışmaları çerçevesinde, üretim süreçlerinizi inceleyerek özel takım çözümlerini, CAD ve 3 boyutlu simulasyon çalışmaları eşliğinde geliştirmekteyiz. Bu süreçte bütün etkenler gözden geçirilerek sizin için en uygun çözüme beraberce karar verilir.

Özel takım ihtiyacınızı az miktarlarda hem ekonomik hem hızlı teslim edebilmemizin garantisini vermekteyiz. Ayrıca çoğu zaman hazır standart bir katalog ürünü üzerinden farklı özel takımları, özellikle çok daha kısa sürede teslim edebilmekteyiz (örneğin özel radyüslü köşe yuvarlama frezesi).

ÖZEL TAKIM
Whatsapp Destek

Hemen Ara

Whatsapp